Nová fasádna omietka pre vašu budovu

Fasáda vytvára konečný vzhľad pre vašu budovu, či už komerčný objekt, súkromný dom, alebo inú budovu. Kvalitná fasáda a správne namaľovaná fasáda je vašou vizitkou. Ak si potrpíte na dokonalý vonkajší vzhľad, ktorý vás má reprezentovať, určite hľadáte firmu, ktorá zrealizuje novú fasádu pre váš objekt, a zároveň zabezpečí kvalitné maľovanie budovy.

Fiorano.sk poskytuje profesionálne fasádne poradenstvo a návrh dizajnu. Súčasťou návrhu je tiež potrebná ochrana muriva voči vplyvu okolitého prostredia, pretože vlhkosť, nečistoty a otrasy môžu spôsobiť praskanie omietky.

Okrem zvýšenej protipožiarnej a zvukovej izolácie je fasáda dôležitá funkčná tepelná izolácia.

Vonkajšie omietky

S rôznymi vzormi, farbami a dekoratívnymi prvkami existuje veľa možností pre dizajn fasád. Konečný vzhľad budovy môže byť skutočne odlišný pri využití rôznych postupov. V kombinácii s dobre zvolenými  farbami a / alebo dekoratívnymi prvkami sa váš objekt stáva unikátnym.

Avšak vonkajšia omietka domu slúži predovšetkým na ochranu muriva, alebo spodnej konštrukcie pred prenikaním vlhkosti. Spravidla sa najprv aplikuje vodotesná skrytá omietka a v druhom kroku vrchný náter.

Vďaka veľmi širokej škále materiálov a metód spracovania a zručných zhotoviteľov, je možné vopred odhaliť problémové miesta a novú fasádu vopred ochrániť progresívnymi technológiami.

Fiorano.sk vám ponúka odborné skúsenosti, ktoré budú užitočne aj pri realizácii vášho projektu.