Čo je Benátsky štuk a dekoratívne omietky?

Benátsky štuk a dekoratívne omietky od spoločnosti San Marco sú tu pre všetkých, ktorí chcú ozvláštniť vzhľad svojich príbytkov. Tieto dekoratívne omietky dodajú interiéru vášho bytu či domu jedinečný vzhľad a dotvoria tak charakter danej miestnosti, a taktiež ich môžete použiť do klasického, moderného, alebo historického prostredia.

Vďaka širokej škále finálnych náterov je výber dekoratívnej omietky naozaj veľký. Zručnosť dekoratéra a produkty San Marco dokážu vytvoriť vzhľad omietky napr. s trblietavým, kovovým, či zamatovým efektom a mnohými ďalšími.

Zafarbenie omietky je veľmi individuálne a záleží najmä od typu svetla a spracovania.

Keďže sa jedná o ručné spracovanie, výsledný efekt môže byť individuálny.

Fotografie na našej webstránke sú iba informatívneho charakteru, ktoré majú vytvoriť približnú predstavu o danom produkte, takže najvhodnejšie je vzorky vidieť naživo.

Aká je cena?

Cena sa mení vzhľadom na typ muriva a nanášanú vrstvu omietky na murivo.

Konkrétnu cenu pre vašu stavbu sa vám pokúsime vždy vypočítať čo najpresnejšie.

Zašlite nám spolu s rozmermi projektovú dokumentáciu vo formáte PDF cez náš kontaktný formulár alebo mailom.

FONTEGO – benátsky štuk a dekoratívne omietky

Povrchová úprava FONTEGO od výrobcu SAN MARCO sa vyznačuje veľmi jemnou a živou textúrou, ktorej povrchová úprava dekoratívnej omietky čerpá inšpiráciu až z čias renesančných Benátok.

Matný povrch omietky FONTEGO je vhodný pre každý štýl zariadenia interiéru a navyše dodá nový vzhľad.

Dekoratívna omietka je použiteľná v interiéri na nové aj staré omietky, alebo povrchy ako betón či sadrokartón.

SAGREDO – benátsky štuk a dekoratívne omietky

Exkluzívny dvojtónový supermatný efekt ponúka dekoratívna povrchová úprava SAGREDO ktorá vzhľad tomuto efektu vytvorí hĺbku, čím ozvláštni každý štýl zariadenia, od žilkovania dreva, cez lesk kovov až po odrazy mramoru alebo konzistenciu kameňa.

Rôzne techniky aplikácie umožnia  vytvoriť jedinečné dekoratívne efekty vďaka ktorým sa zvýrazní  dokonalosť, elegancia a jemnosť moderných ale aj módnych materiálov.

Dekoratívna omietka je použiteľná v interiéri na nové aj staré omietky, alebo povrchy ako sadra, betón či sadrokartón, avšak podklad si musíme vždy správne pripraviť.

CADORO – benátsky štuk a dekoratívne omietky

Dúhové efekty a hodvábny vzhľad, tak toto sa dá docieliť práve vrchným náterom CADORO od výrobcu SAN MARCO fantázií sa medze nekladú a spolu so správne zvolenou technikou je možné docieliť premenlivé efekty pod rôznym uhlom odrazu svetla.

CADORO zaručí obývaným priestorom klasický, ale zároveň moderný vzhľad.

Dekoratívna omietka je použiteľná v interiéri na nové aj staré omietky, alebo povrchy ako betón či sadrokartón.

MARCOPOLO – benátsky štuk a dekoratívne omietky

Vytvoriť povrch s kovovým vzhľadom nie je žiadny problém pre dekoračný náter MARCOPOLO.

Jeho zloženie je obohatené o perleťové pigmenty, ktoré spolu s jedinečným leskom, nápadnou farebnosťou a drsným vzhľadom zosobňuje moderné interiéry hi-tech a zároveň nevylučuje použitie dobového nábytku a tým vytvoriť prestížny vzhľad.

Dekoratívna omietka je použiteľná v interiéri na nové aj staré omietky, alebo povrchy ako betón či sadrokartón.

Technický list MARCOPOLO

MARCOPOLO LUXURY – benátsky štuk a dekoratívne omietky

Ak si chcete vytvoriť v interiéri efekt nepravidelnej omietky ktorá pôsobí trošku rozmazane, tak vám odporúčame požiť práve MARCOPOLO LUXURY ktorá bez problémov splní vysoké estetické požiadavky na povrch ktorý, je charakteristický s veľkými kontrastami lesku a meniacim sa podľa dopadu svetla na stenu,MARCOPOLO LUXURY zaručí veľkolepý vzhľad či už klasických alebo moderných interiérov.

Dekoratívna omietka sa dá použiť v interiéri na nové aj staré omietky, alebo povrchy ako betón či sadrokartón.

MARCOPOLO SABLE – benátsky štuk a dekoratívne omietky

Matná tieňovaná povrchová úprava MARCOPOLO SABLE je vhodná pre zákazníkov, ktorí majú záujem o textúrovaný povrch ktorý svojou štruktúrou pripomína piesok a na dotyk má príjemnú a ľahkú drsnosť.

Dekoratívna omietka je použiteľná v interiéri na nové aj staré omietky, alebo povrchy ako betón či sadrokartón.

CONCRET ART – benátsky štuk a dekoratívne omietky

Hľadáte imitáciu betónu ktorá by splnila aj požiadavky náročných? Dekoratívna omietka CONCRET ART ktorá má veľmi pekný vzhľad betónu, má aj tvrdý povrch pretože obsahuje vo svojom zložení akrylové pojivo so siloxanovou zložkou.

Dekoratívna omietka je použiteľná v interiéri na nové aj staré omietky, alebo povrchy ako betón či sadrokartón a taktiež v exteriéri nakoľko je mierne odolná voči vode.

K vytvoreniu zaujímavého povrchu, ako je napríklad obrúsený betón, je tento materiál od San Marco taktiež výbornou voľbou.

CADORO VELVET – benátsky štuk a dekoratívne omietky

Ak ste z tých čo preferujú elegantný a jemný povrch, tak by vás určite zaujala povrchová úprava dekoratívnej omietky CADORO VELVET ktorá má veľmi pekný zamatový povrch, ktorý sa svojou štruktúrou hodí nielen k modernému nábytku.

S použitím fantázie a vhodnej techniky splní aj tie najnáročnejšie dekoratívne požiadavky.

Dekoratívna omietka je použiteľná v interiéri na nové aj staré omietky, alebo povrchy ako betón či sadrokartón. Ak hľadáte dekoratívnu omietku bohatú na tiene tak CADORO VELVET vás poteší.

FENICE – benátsky štuk a dekoratívne omietky

Povrchovú úpravu FENICE môžeme označiť aj ako všestrannú pretože je znovuzrodením klasiky v modernom prevedení. Jednoducho sa prispôsobuje rôznym typom prostredia a má veľmi pekný a hlavne jemný povrch.

Dekoratívna omietka je použiteľná v interiéri na nové aj staré omietky, alebo povrchy ako betón či sadrokartón.