Čo hovoria naši klienti?

Miloš Tulis
Miloš Tulis
28/03/2024
Profesionalita,ústretovost ,kvalita,produktov a sluzieb od fi.Fiorano.odporúčam túto firmu
Martin Siebert
Martin Siebert
27/03/2024
Od firmy Fiorano máme realizované asi všetko, čo majú v ponuke :) Izoláciu polystyrén-betónom, potery, omietky, izoláciu stropu a sadrokartón, zateplenie a kompletné spracovanie fasády, kuchyňu, vstavanú skriňu na mieru a ďalšie práce. Každá jedna vec čo robili je realizovaná na 100% k maximálnej spokojnosti. Všetci z tejto firmy, vrátane majstrov, majú veľmi profesionálny prístup, vedia dôkladne vysvetliť všetky postupy a radi pomôžu aj s nadštandardnými požiadavkami. Ak sa náhodou vyskytol nejaký problém, na druhý deň bol vyriešený. Odporúčam kontaktovať p. Matejku hneď pri riešení hrubej stavby. Všetko ochotne vysvetlí a obhliadne. Po zlých skúsenostiach s podvodnými stavebníkmi som veľmi rád, že sme našli firmu Fiorano a určite by som ju odporučil.
Tomáš Frečka
Tomáš Frečka
23/03/2024
Pri Fiorano musím vyzdvihnúť profesionalitu v stolárskom odvetví. Firma nám urobila obhliadku, skonzultovala návrh, odporučila vylepšenia pôvodného návrhu, vytvorila vizualizáciu a v riadnom dohodnutom čase to aj prišli namontovať. Férová cena, normálna komunikácia a hlavne načas. To sa nevidí v tomto odvetví nevidí často :)
Ivan Šlesarik
Ivan Šlesarik
05/11/2023
Firma Fiorano nám robila omietky aj potery. Profesionálny prístup, rýchle a kvalitné prevedenie stavebných prác. Dodám, že napriek komplikovanému prístupu na stavbu ich nič neodradilo a urobili všetky práce dôkladne a na čas.
Zuzana Čaklošová
Zuzana Čaklošová
26/09/2023
S prístupom ako aj samotnou prácou sme max.spokojní! Páni prišli podľa dohody, odviedli peknú prácu, upratali po sebe..proste 10 z 10. 😉
Alzbeta Miklovicova
Alzbeta Miklovicova
21/09/2023
Firma Fiorano nám realizovala omietky. Od začiatku bola perfektná a rýchla komunikácia, rady, tipy, ktoré ocení každý. Krásne zrealizované omietky a už sa tešíme na ďalšiu spoluprácu pri poteroch. Môžem to zhrnúť len s tým že naozaj Odporúčame Firmu Fiorano Ďakujeme
Dominik Kalin
Dominik Kalin
24/07/2023
Dobrá spolupráca a komunikacia.